Sık Sorulan Sorular | MEDYA DESTEK

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Hizmetlerinizden Nasıl Yararlanabilirim ?
Dilerseniz Sol Alt "Kolay Erişim" Bölümünden İletişim Seçeneklerimizi İnceleyebilir , Dilerseniz Sağ Üst Köşeden "ÜYE OL" Butonuna Tıklayarak Hızlı Üyelik Oluşturabilir "Satış Departmanımıza" Projenizi Anlatan Ayrıntılı Destek Bileti Oluşturabilirsiniz.
Web ve Mobil Yazılımlarınızda Ne Kadar Destek Sağlıyorsunuz?
Tüm Hizmetlerimizde Ücretsiz 12 Ay 7/24 Destek Vermekteyiz.
Satış Sonrası Eğitim Veriyormusunuz?
Admin ve Yönetici Panellerimizin Kullanımı Oldukça Kolaydır.Her Projemizde Proje Büyüklüğüne Göre Online yada Bire Bir Panel Eğitimi Vermekteyiz.Ayrıca 12 Ay Ücretsiz 7/24 Teknik Destek Bileti Oluşturabilirsiniz.
Dijital ürünlerinizi İade Edebiliyormuyuz?
Hizmet Sektöründe Faaliyet Vermemizden Kaynaklı Olarak Tüm Müşterilerimize Açık Kaynak Kodlu Özel Yazılımlar Teslim Etmekteyiz.Bu Nedenle İade Seçeneğimiz Bulunmamaktadır.
Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?
Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.
Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?
Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.
Destek Talebi Nasıl Oluşturabilirim ?
Sağ Üst Köşeden "ÜYE OL" Butonuna Tıklayarak Hızlı Üyelik Oluşturabilir "İlgili Departmanı Seçerek" Destek Bileti Oluşturabilirsiniz.