SEO

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu SEO Nedir ? , Nasıl Yapılır ?

“SEO” (Search Engine Optimization) Kısaltmasıdır.Arama Motorları’nın Web Sİtenizi Daha Kolay Tarayabilmesi İçin Yapılan Teknik Düzeltmelerdir.”SEO” (Search Engine Optimization) Türkçe Arama Motoru Optimizasyonu Demektir.

“SEO” (Search Engine Optimization) için Bir Web Sitesi Hakkında Arama Motorları İçin Yapılan Tüm İyileştirme Çalışmaları Olarak Tanımlanabilir.

Site İçi SEO Çalışmaları ve Site Dışı SEO Çalışmaları Olarak İkiye Ayrılmaktadır.

Arama Motorlarında Yükselme Adına Yapılan Çalışmaların Tamamını Kapsamaktadır.SEO Arama Motorlarında Sitelerin ve Sayfaların Üst Sıralara Çıkarılmasına Yönelik Çalışmaları Kapsar.

SEO’nun Amacı Açılımı İtibariyle ; “Arama Motoru Optimizasyonu” Yani Arama Motorlarında Üst Sıralarda Listelenmektir.Bu Hizmet Sitede Yer Alan İçerik,Ürün ve Hizmetin Daha Fazla İlgili Kitleye Ulaştırılmasını Sağlamaktadır.

SEO Sitelerin Doğal Yol ile Ulaşamayacağı Popülerliği Doğal Görünen Yöntemler Kullanarak Ulaşma Sanatıdır.Bu Popülerlik Arama Motorları (Google,Yandex vb.) Sıralama Artışınıda Beraberinde Getirmektedir.

2012 Yılından İtibaren Geliştirdiğimiz SEO Tecrübelerimizi Onlarca Marka'ya Aktarıyoruz.Arama Motorlarında Kaybolmayan Web Siteleri Üretiyor , Ürün Satışı Yapan Markalarda Liderliği Alıyoruz.

 

SEO İnternet Reklamcılığının En Prestijli ve Getirisi Yüksek Pazarlama Stratejisidir.

 

SEO İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ